Brak kodu aktywacyjnego do bota

Masz problem? Opisz go dokładnie a my pomożemy go rozwiązać.

Brak kodu aktywacyjnego do bota

Postby tOra » 30 Jul 2018, 16:17

Czy mi się tylko zdaję czy Bot nie wysyła już kodów aktywujących ?

Ostatnia wizyta administratora na serwerze to kwiecień ;/

Czy może ktoś potwierdzić że nadal jest w stanie otrzymywać kod ?
tOra
 
Posts: 3
Joined: 30 Jul 2018, 16:13

Re: Brak kodu aktywacyjnego do bota

Postby tOra » 21 Aug 2018, 19:31

No to tylko wam powiem że nie dostałem kodu do bota a na paypal zostały mi zwrócone pieniądzę . A szkoda :(
tOra
 
Posts: 3
Joined: 30 Jul 2018, 16:13

Re: Brak kodu aktywacyjnego do bota

Postby hex4bot » 03 Dec 2019, 18:17

Witam,

Przepraszam za niedogodności. Kody są wysyłane w 99% przypadków, a te 1% to różnie bywa, czasem mail trafi do spamu, czasem nie dotrze. Czasem widzę jak użytkownik pisze że kupił i że nie otrzymał klucza na maila, ja natomiast widzę że kod został wysłany bo dotarł do mnie na mojego maila (jako CC - kopia) więc również powinien dotrzeć do użytkownika. Czasem serwery mailowe są kiepskie - zazwyczaj problemów nie ma z googlem, ale kiedyś dawno dawno temu jak miałem mojego pierwszego maila na onecie op pl to bardzo często maile mi nie dochodziły.

Często nie sprawdzam maila, ale jak jest problem to robię copy/paste i wysyłam maila z kluczem do użytkownika który się ze mną skontaktował. Jeśli sprawa na paypalu została otwarta, to łatwiej mi jest po prostu zwrócić pieniądze i ją zamknąć. Wtedy użytkownik może kupić jeszcze raz i wszystko poleci automatem - klucz automatycznie zostanie wysłany dla tej nowej transakcji.

Ogólnie to szybciej na mojego maila przychodzi mail z kopią klucza niż z informacją od paypala że ktoś kupił klucz.
contact email: Image
hex4bot
Administrator
 
Posts: 742
Joined: 12 Dec 2011, 20:26


Return to Problemy

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron