Synchronizacja zegarów

Masz problem? Opisz go dokładnie a my pomożemy go rozwiązać.

Synchronizacja zegarów

Postby krzysjulek » 14 Feb 2013, 13:18

Witam,
mam następujący problem, ustawiam, żeby wojsko doszło na godz. 13.23.12.000, ustawia mi się automatycznie godzina wysłania. W programie wszystko ok, a wojsko wchodzi zawsze 1-3 s. później niż powinno.
Już daję margines 2s, ale to i tak za mało, bo już kilak razy mi się stało, że off wszefł później niż szlachta z innej wioski.
Nie wiem w czym problem, bo w logach wszystko wygląda ok. Zatem wnioskuję, że zegary są źle zsynchronizowane - zegar z programu idzie inaczej niż w plemionach.
Czy można coś z tym zrobić ? Bo taka usterka powoduje, że program nie spelnia swojej podstawowej funkcji.

Z góry dzięki za odpowiedź.

PS. Jest ok 4,5s różnicy, a w plemionach to kosmiczna przerwa...
krzysjulek
 
Posts: 2
Joined: 06 Feb 2013, 14:07

Re: Synchronizacja zegarów

Postby hex4bot » 14 Feb 2013, 18:44

w wysyłaniu ataków bazuj na zegarze w bocie a nie tym w plemionach, zegar w bocie to ten sam co masz w systemie,
jeśli będziesz na nim bazował to będzie działało ok, ataki zawsze będą wchodzić zgodnie z twoim zegarem a nie plemion, wiec jeśli różnica w plemionach a twoim zegarem jest 10 sekund to taka będzie różnica dla wszystkich ataków,

dodatkowo jak używasz synchronizatora ataków to sprawdź czy wyliczony czas podróży dla wojska się zgadza(czas podany jest w kolumnie Informacje) - żeby sprawdzić idz na plac i wyślij go bez klikania OK - tam jest czas

powiedz mi czy czas w wysłaniu z placu i tym w kolumnie informacje jest taki sam, jeśli nie to podaj mi coordy obydwu wiosek i szybkość w minutach na pole najwolniejszej jednostki w tym ataku
contact email: Image
hex4bot
Administrator
 
Posts: 742
Joined: 12 Dec 2011, 20:26

Re: Synchronizacja zegarów

Postby krzysjulek » 14 Feb 2013, 18:52

Ok, będę to sprawdzał. Co do synchro, to mam problem, bo czasami nie jestem na kompie - jadę autem z lapkiem, i ataki wysyłam z komórki. dlatego te problemy.
Natomiast mam jeszcze jedno pytanie, czy dlaczego jak opcja wyslij dokładnie w czas (wysyłanie w konkretneij sekundzie) nie jest zaznaczona, to ataki pomimo ustawienia czasów (np. 5 atakó w 2 sekundy gw zegara), to bot wysyła ataki no co 5s. ? Nawet w logach pisze, że czeka 5 s ?
krzysjulek
 
Posts: 2
Joined: 06 Feb 2013, 14:07

Re: Synchronizacja zegarów

Postby hex4bot » 14 Feb 2013, 20:12

no właśnie ta opcja musi być zaznaczona na wszystkich atakach które chcemy wysłać jako skoordynowane w jednej sekundzie, jeśli ta opcja nie będzie zaznaczona to ataki będą sobie właśnie czekały po te 5 sekund

dodatkowo przeczytaj ten tutorial:

Ultimate Tribal Wars Bot - Coordinated many attacks with nobleman in one "out" second

jest po angielsku ale myśle że jasno napisałem + screeny są więc będzie wiadomo co i jak
contact email: Image
hex4bot
Administrator
 
Posts: 742
Joined: 12 Dec 2011, 20:26


Return to Problemy

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron