2 problemy

Masz problem? Opisz go dokładnie a my pomożemy go rozwiązać.

2 problemy

Postby Jan1 » 11 Sep 2014, 7:09

Witam,

mam dwa problemy:

1) Po aktualizacji bota dzieje mi się coś dziwnego. Gramn na dwóch światach ale z bota korzystam tylko na jednym i za każdym razem jak jest ochrona botowa to bot się wylogowuje i zalogowuje na inny świat (wcześniejszy) - co zaradzić?

2) Ta sytuacja jest całkiem dziwna. Ustawione mam w bocie rekrutacje i dorzucam sam ręcznie - ostatnio zapchałem zagrodę na maxa (zakolejkowałem) po czym następnego dnia patrzę a bot mi usunął część tej kolejki a wojsko nadal się nie produkuje tylko w kolejce jakby jest - jak patrzę przez kilka minut to się robi normalnie ale efektów później nie ma. Stajnia na 20 poziomie i w 2 tygodnie zrobiło mi się lekko ponad 100 lk - paranoja... W czym rzecz?
Jan1
 
Posts: 28
Joined: 07 Jul 2014, 6:30

Re: 2 problemy

Postby Jan1 » 12 Sep 2014, 7:17

zagląda tu jakiś admin??
Jan1
 
Posts: 28
Joined: 07 Jul 2014, 6:30

Re: 2 problemy

Postby Jan1 » 14 Sep 2014, 9:01

widzę że odpowiedzi nie dostanę na moje pytania - z resztą nie pierwszy raz...
Jan1
 
Posts: 28
Joined: 07 Jul 2014, 6:30

Re: 2 problemy

Postby Jan1 » 17 Sep 2014, 7:11

Czy w ten sposób traktuje się swoich "klientów" - płacę za to i chyba wymagam aby to działało jak powinno a widzę że nawet kontkat jest mocno utrudniony.
Jan1
 
Posts: 28
Joined: 07 Jul 2014, 6:30

Re: 2 problemy

Postby Jan1 » 21 Sep 2014, 9:00

Uzyskam jakąś odpowiedź?
Jan1
 
Posts: 28
Joined: 07 Jul 2014, 6:30

Re: 2 problemy

Postby Jan1 » 22 Sep 2014, 13:38

Skoro nie mogę liczyć na odpowiedź żadnego z adminów - pomimo, że odpowiada on na pytanie i problemy w innych działach...

Może ktoś z Was spotkał się z takim czymś?

Po za tym dziś wyskoczył mi jeszcze jeden kłopot- mianowicie, jak wchodzę w okienko "mapa" i chcę naklikać dodatkowych wsi do farmienia to mam niemal pustą mape a jest tam z 5 wiosek na krzyż...

odświeżę jeszcze raz kolejny problem, tj. czemu pomimo że zakolejkowane mam ilości wojsk w koszarach czy też stajniach nawet na 200h do przodu i przez tydzien na stajni 20 zrekrutowalo mi 47 lk. Niewiarygodne... Co mam zrobic? Bot chodzi uruchomiony 24/7 i taka ilosc wojska to parodia. Tym bardziej ze w ustawieniach rekrutacji ustawilem ze chce aby bylo docelowo 2500lk...

Liczę, że uzyskam jakieś odpowiedzi bo męczę się z tym już 2 tygodni, jak nie lepiej...
Jan1
 
Posts: 28
Joined: 07 Jul 2014, 6:30

Re: 2 problemy

Postby Jan1 » 27 Sep 2014, 18:53

Jak widać po czasie dodania mojego pierwszego postu, autor całego bota ewidentanie przywalił w h*ja. Po za tym albo nowa aktualizacja jest całkiem do bani, albo całość zaczyna coraz mocniej szwankować:

1) nie da się ustawić nowych wsi do farmienia gdyż mapa jest pusta...
2) po każdym wystąpieniu ochrony botowej bot się wyłącza
3) ataki nie są wysyłane w czasie a ciut szybciej
4) rekrutacja jednostek zostawia wiecle do czynienia.

Śmiem twierdzić że to na pewno nie wina aktualizacji a bota, gdyż przed aktualizacją występowała mi wiekszość błędów.
Żenada. Nie polecam wykupowania klucza!!!!
Ciągłe błęde a kontakt z adminem jest nijaki, ani na wiadomości prywatnej ani na forum - Żenada!!!
Jan1
 
Posts: 28
Joined: 07 Jul 2014, 6:30

Re: 2 problemy

Postby hex4bot » 12 Oct 2014, 20:49

takie życie, czasem trzeba niektóre rzeczy odłożyć na bok i zająć się ważniejszymi, akurat przeprowadziłem się z wawy do londynu i niestety szukanie pracy + ogarnianie całej reszty pochłaniało mój czas,

przepraszam za te niedogodności - na skrzynce wysłałem 30dni klucz

jeśli chodzi o twoje problemy to są one nietypowe ponieważ u mnie i u innych osób one nie występują.

4) tutaj masz złą konfigurację - obejrzyj filmiki na youtubie
3) różnica 50ms jest akceptowalna, można sobie ustawić to w ustawieniach, ponadto jak masz lipa internet(adsl po kablu telefonicznym) to nie dziw się, problemów zazwyczaj nie ma po kablówce i światłowodzie, po telefonicznym różnie bywa, może akurat ktoś coś sciągał albo film w HD oglądał i łącze było zapchane. Dodatkowo poczytaj FAQ na stronie bota odnosnie sprawdzania URL przez programy antywirusowe
2)raczej problem systemu, jaki masz system?
1) masz zły konfig, prawdopodobnie pomieszałeś folder z różnymi światami, stwórz nowy od początku
contact email: Image
hex4bot
Administrator
 
Posts: 742
Joined: 12 Dec 2011, 20:26

Re: 2 problemy

Postby Jan1 » 13 Oct 2014, 6:29

Dzięki za klucz i odpowiedź.

Nie wiem czemu występują te problemy, ale ściągnąłem od nowa bota i nic sie nie poprawiło. Nie instalowałem nic na komputerze co mogło by coś namieszać. Antywirus ten sam jak wtedy, gdy już bot funkcjonował normalnie. Próbowałem na dwóch systemach, zarówno na XP jak i Win7. Mogę dostać link do tego filmiku z youtube co do rekrutacji?
Jan1
 
Posts: 28
Joined: 07 Jul 2014, 6:30

Re: 2 problemy

Postby Jan1 » 21 Oct 2014, 6:20

Nic się nie zmieniło w kwestii wywalania gry, gdy pojawi się ochrona botowa. Męczy, jakby nie umiał wpisać odpowiedniego "klucza ochrony botowej" i po kilku razach wyskakuje błąd i wywala grę...
Jan1
 
Posts: 28
Joined: 07 Jul 2014, 6:30

Next

Return to Problemy

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests

cron