Wykrywalność

Masz problem? Opisz go dokładnie a my pomożemy go rozwiązać.

Wykrywalność

Postby Guine » 23 Jun 2015, 6:13

Bot stał się wykrywalny.

Przy pierwszym banie o treści ( Używanie nielegalnych skryptów, rozszerzeń przeglądarki, programów automatyzujących grę. Pierwsze wykroczenie - blokada na 7 dni bez ochrony przed napadami. Proszę odinstalować wszystkie nielegalne dodatki i wyczyścić pliki cookies z przeglądarki.) przypuszczałem iż to przez moje farmienie , bądz synchronizowane ataki.

Podjąłem próbe na innym koncie, gdzie ani farmer,ani wysyłanie ataków nie działały. Puszczona była tylko kolejka budowy od czasu do czasu.

2 dni później - Używanie nielegalnych skryptów, rozszerzeń przeglądarki, programów automatyzujących grę. Pierwsze wykroczenie - blokada na 7 dni bez ochrony przed napadami. Proszę odinstalować wszystkie nielegalne dodatki i wyczyścić pliki cookies z przeglądarki.
Guine
 
Posts: 3
Joined: 14 Jun 2014, 19:36

Re: Wykrywalność

Postby mitor » 24 Jun 2015, 2:40

ja używam cały czas na 4 kontach 24/7 i na razie nic , no ale zobaczymy - może tylko nie miałeś szczęścia.
mitor
 
Posts: 4
Joined: 13 Jun 2015, 2:18

Re: Wykrywalność

Postby Guine » 24 Jun 2015, 6:17

Odpowiedź operatora gry ,dosadna ..


Jarek 2015-06-23 15:27:24
Witaj ********

Używał Pan bota ze strony http://www.ultimatetribalwarsbot.net/
Proszę go odinstalować, następnym razem będzie już blokada konta na stałe.
Guine
 
Posts: 3
Joined: 14 Jun 2014, 19:36

Re: Wykrywalność

Postby mitor » 24 Jun 2015, 7:11

wow dziwne , ja używam od kilku miesięcy bez zadnych i na razie nic ...
jeśli tak mówisz do Hex powinien szybko to zobaczyć.

Może po prostu za bardzo go używałeś - bo u mnie nic ... na razie przestanę używać do czasu aż Hex się wypowie na ten temat.
Ale w sumie on nam to udostępnia i na wsłasna odpowiedzialność z tego korzystamy.
Może ze dobre synchro czy coś robiłeś i dlatego a drugie konto przez to że powiązane IP było i poleciałeś.
Ja używam na 4 kontach 24/7 farmiąć tylko praktycznie i nic się nie dzieje.
mitor
 
Posts: 4
Joined: 13 Jun 2015, 2:18

Re: Wykrywalność

Postby Rysio » 24 Jun 2015, 20:25

A czy wszyscy macie KP, czy też nie?
Rysio
 
Posts: 2
Joined: 10 Jun 2015, 16:15

Re: Wykrywalność

Postby mijagison » 27 Jun 2015, 2:46

Widze ze nie tylko Mnie support dorwal i podarowal bana na 7 dni z mozliwoscia atakowania moich osad. Czyli wychodzi na to ze w supporcie czesciej zaczynaja graczy sprawdzac albo cos maja do wykrywania bota, na chwile kilku graczy ktorych znam osobiscie a nie zarejestrowali sie tutaj zeby sie pochwalic :D rowniez zostali przylapani.
Takze Panie i Panowie musimy uwazac i sie nie wychylac uzywajac tego bota zanim Pan HEX4BOT nie wymysli czegos genialnego a mysle ze napewno znajdzie dobre rozwiazanie :)
Pozdrawiam
mijagison
 
Posts: 5
Joined: 27 Jun 2015, 1:52

Re: Wykrywalność

Postby hex4bot » 09 Jul 2015, 20:07

sprawdzę wszystko w bocie, gdyż może to jakiś mały bug się wdał,

jednak prawda jest taka, że ja jako programista gdybym pisał gre tribalwars, to spokojnie bym "nienaturalne" zachowania wykrył,

ale z racji tego że podali nawet stronę to być może zmenili coś w wysyłaniu ataków - mało tego ktoś od nich może być nawet na tym forum i to czytać :D
contact email: Image
hex4bot
Administrator
 
Posts: 742
Joined: 12 Dec 2011, 20:26

Re: Wykrywalność

Postby user258 » 21 Jul 2015, 17:00

Też dzisiaj dostałem bana na 7 dni
user258
 
Posts: 11
Joined: 12 Jun 2015, 13:25

Re: Wykrywalność

Postby mloncur » 10 Aug 2015, 18:01

używam bota głównie do wykrywania ataków przez nocki, nie korzystam z budowania budynków, z farmienia i innych udogodności tego bota i do tej pory nie zostałem wykryty :) wystarczy używać z głową i od bana można się uchronić, no bo powiedźcie mi (wiem, że nie każdy musi być programistą ani znać się na tym ale) gdy no przy budowaniu regularnie (np. co 20 min.) bot wchodzi w ratusz w każdej z wiosek i klika lb próbuje kliknąć dany budynek do rozbudowy to jest to podejrzane prawda? Poza tym takie rzeczy są na bieżąco monitorowane przez support i tak jak w bocie mają własne logi, które regularnie są sprawdzane :)
mloncur
 
Posts: 26
Joined: 15 Dec 2012, 10:38

Re: Wykrywalność

Postby mloncur » 25 Sep 2015, 16:59

no w końcu też dostałem bana :D (nie etraz jaiś czas temu) i teraz moje pytanie czy na 100% bot jest nie wykrywalny?
mloncur
 
Posts: 26
Joined: 15 Dec 2012, 10:38


Return to Problemy

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests