Za duzo prob zalogowania sie. Sprobuj za chwile.

Za duzo prob zalogowania sie. Sprobuj za chwile.

Postby mijagison » 27 Jun 2015, 2:20

Witam wszystkich;
Od 2 dni borykam sie z problemem jaki mam w bocie, a mianowicie po wlaczeniu bota i kilku/kilkunasto minutowej bez awaryjnej pracy bot mi sie ponownie loguje po czym pozniej mam blokade zeby sie zalogowac na konto z obojetnie jakiej przegladarki gdzie po probie zalogowania sie wyskakuje mi na czerwono komunikat: Za duzo prob zalogowania sie. Sprobuj za chwile.
Dzisiaj juz nie wytrzymalem i zainstalowalem swierzy oryginalny system operacyjny Windows 7 Ultimate, wiem ze najlepiej i najszybciej bot pracuje wykorzystujac przegladarke IE 11 wiec rowniez zrobilem update i zainstalowalem IE 11, bota wersji 1.093 sciaglem i wypakowalem go dodatkowo w nowym folderze, dodatkowo zainstalowalem na kompie programy ktore sa potrzebne do bezawaryjnej pracy bota czyli: Net 4,5, Visual C++ Redistributable, ustawilem wszystko od nowa czyli zrobilem aktualizacje miast, jednostek itp.
Niestety nic nie pomoglo wiec zdecydowalem sie o pomoc tutaj, moze ktos z Was mial taki problem z botem pytam sie bo niechce pewnego dnia sie obudzic z "banem" za tzw. za duza ilosc logowan sie na konto.
Osoby ktore maja jakies pomysly zeby rozwiazac ten pomysl prosze o komentarze, fajnie by bylo jak sam Pan HEX4BOT pomogl ten problem rozwiazac poniewaz jako tworca tego bota napewno szybko znajdzie 100% rozwiazanie.
Na wszelki wypadek dodam dzieje mi sie to na S90 i fajnie by bylo miec tego bota dzialajacego wiedzac gdzie idzie na Mnie szlachta gdzie jestem atakowany codziennie a teraz jestem uziemiony i non stop biegam z wojem jak nie powiem co gdzie czlowiek kupujac bota bo niema tyle czasu jak dawniej na gre sleczy przed kompem lol.
Osobom ktore pomoga lub beda starali sie pomoc juz od razu napisze z gory DZIEKUJE !!!
Pozdrawiam
mijagison
 
Posts: 5
Joined: 27 Jun 2015, 1:52

Re: Za duzo prob zalogowania sie. Sprobuj za chwile.

Postby Rysio » 27 Jun 2015, 22:02

Używam bota, więc wszystko w bocie jest OK.
Miałem problem z captha, kiedy nie miałem zainstalowanych wszystkich netframeworks.
Czasami bot nie zauważa wylogowania i trzeba uruchomić ccleanera, ale to po dłuższym użytkowaniu. Napisz co masz w logach, wtedy gdy się loguje ponownie (możesz sprawdzić też w logs/log.txt)
Rysio
 
Posts: 2
Joined: 10 Jun 2015, 16:15


Return to Sekcja Polska

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests

cron