NETFramework

NETFramework

Postby Jan1 » 20 Jan 2016, 20:14

Witam,

mam problem, bot nie odpala się i wyskakuje komunikat:

"To run this application, you first must install one of the following versions of the .NET Framework:NETFramework,Version=v4.5. Would you like to download and install .NETFramework,Version=v4.5 now?

Mam Windowsa XP, czyli to oznacza, że nie mogę korzystać z bota? Dawniej nie było z tym problemu... XP jest z przyzwyczajenia i dla mnie to wygodniejszy system, nie chciałbym zmieniac go na inny...
Jan1
 
Posts: 28
Joined: 07 Jul 2014, 6:30

Re: NETFramework

Postby Jan1 » 20 Jan 2016, 20:17

Jak próbuję go instalować to wyskakuje mi komunikat:

Instalator wykrył, że ten komputer nie spełnia wymagań do zakończenia tej operacji. Nastepujące problemy z blokowaniem musza zostać rozwiązane, zanim będzie można kontynuować.

Problemy z blokowaniem:
Program .NET Framework 4.5.2 jest nieobsługiwany w tym systemie operacyjnym.

Ostrzeżenia:
Instalator może nie działać poprawnie, ponieważ na tym komputerze nie jest dostępna usługa instalatora modułów systemu Windows.
Jan1
 
Posts: 28
Joined: 07 Jul 2014, 6:30

Re: NETFramework

Postby Jan1 » 20 Jan 2016, 21:40

Pomoże ktoś w tym o czym pisałem powyżej?

Próbowałem u znajomego na windowsie 7 i po wypakowaniu bota klikam na aplikacje i coś niby ładuje a bot się nie włączą... mam jakiegos pecha czy w czym rzecz?

Proszę o pomoc do tego co pisałem powyżej. Jesli nie da rady na xp to niech ktos chociaz napisze jak uruchomic to na win7. Probowalem na wszystkich zgodnosciach i bez skutku
Jan1
 
Posts: 28
Joined: 07 Jul 2014, 6:30

Re: NETFramework

Postby soczek » 21 Jan 2016, 23:03

Proste musisz mieć najnowszego netframework, Microsoft nie wspiera już xp i nigdzie nie znajdziesz tego pod xp.
zainstaluj sobie jakiś nowszy system np win 8.1 a nie pożałujesz, zaś jeżeli nie chcesz zmieniać systemu to w plemiona będziesz musiał grać uczciwie no chyba że postawisz sobie virtualboxa i tam zainstalujesz nowszy system ale czy to będzie wydajne ? nie sądzę.

w sekcji download masz dwa rodzaje jeden x86 drugi x64 ściągnij sobie ten którego wcześniej nie ściągnąłeś wypakuj i odpal program, w ustawieniach bota zarejestruj konto później zaloguj się, wykup licencje na 30 dni wklep kod do bota. Później dodaj do bota swoje konto zaloguj się na nie i przejdź do przeglądu wiosek mając to zmieniasz zakładkę na budynki i dodajesz do bota wszystkie wioski (po tym albo przed tym musisz podać login i passy i kliknąć "start") w prawym rogu powinieneś zobaczyć napis zsynchronizowano (jeżeli tak będzie oznacza iż bot działa) i czeka na Twoje kolejne ustawienia które sobie wklepiesz... na yt masz pełno video poradników.


Edit:

Po zalogowaniu na plemiona w ustawieniach bota będziesz musiał kliknąć aby pobrał czasy jakimi się poruszają dane jednostki.
soczek
 
Posts: 3
Joined: 21 Jan 2016, 22:52

Re: NETFramework

Postby Jan1 » 22 Jan 2016, 7:59

Na windows 7 też chodzi...

Korzystałem z bota więc wiem jak korzystać z niego. Przy wypakowaniu go na win7 klikam na aplikacje aby ja otworzyć i nic się nie włącza.
Jan1
 
Posts: 28
Joined: 07 Jul 2014, 6:30

Re: NETFramework

Postby soczek » 24 Jan 2016, 14:20

z prawami administratora uruchamiasz ?

u mnie ta z 64 nie działa taka sama sytuacja jak i u Ciebie ale przy 86 jest wszystko dobrze.
soczek
 
Posts: 3
Joined: 21 Jan 2016, 22:52

Re: NETFramework

Postby Jan1 » 26 Jan 2016, 22:14

Tak jako administrator na 86 i widze ze gdy wlaczam to chwile zaczyna jakby uruchamiac - eidac po kursorze po czym po kilku sekundach nic sie nie dzieje i sie nic nie wlacza. Ktos wie o co chodzi?
Jan1
 
Posts: 28
Joined: 07 Jul 2014, 6:30

Re: NETFramework

Postby Jan1 » 01 Feb 2016, 15:20

Ktoś mi pomoże?
Jan1
 
Posts: 28
Joined: 07 Jul 2014, 6:30

Re: NETFramework

Postby Jan1 » 04 Feb 2016, 13:37

Widzę, że nie można tu na nikogo liczyć.
Admin też nie raczy pomóc a wiadomości prywatnej nie odczytał od 2 tygodniu.
Super, niezłe podejście do klienta - jakby nie patrzyć to płaci się za to więc jesteśmy klientami...

Ktoś ma dostęp do poprzedniej wersji (takiej na XP) albo takiej co działa na Win7 i może mi wysłać link lub coś co spowoduje, że zacznie to w końcu działać?
Jan1
 
Posts: 28
Joined: 07 Jul 2014, 6:30


Return to Sekcja Polska

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests

cron