FAQ - Informacje dotyczące bota

Aktualna wersja bota, FAQ, ważne wiadomości, informacje o zakupie.

FAQ - Informacje dotyczące bota

Postby hex4bot » 14 Dec 2011, 11:50

1. Czy za używanie programu można zostać zbanowanym?
Program zachowuje się identycznie jak człowiek który używa przeglądarki i gra w plemiona, klika w linki. Trzeba mieć tylko na uwadze że jak wyślemy w jednej sekundzie ze 20 ataków to jest to nie wykonalne dla człowieka. To samo tyczy się wysyłania 50 ataków w jednej minucie, czyli prawie jeden atak na sekunde - czy człowiek może coś takiego zrobić? Raczej nie - więc bota trzeab używać z rozsądkiem.[/b]

2. Jaka jest zasada działania bota?
Bot ma wewnątrz wbudowaną, niewidoczną przeglądarkę InternetExplorer(niewidoczna dlatego aby użytkownik nie przeszkadzał botowi w działaniu). W określonych momentach(czyli tak jak sobie ustawimy) bot w zależności od tego co ma zrobić(np. wysłać atak/pomoc, budować, rekrutować wojsko) klika w odpowiednie linki na stronie www we wbudowanej przeglądarce(ta strona to nasz swiat plemion na którym się zalogowaliśmy). Tak więc bot zachowuje się tak samo jak człowiek który klika linki w przeglądarce w której jest odpalona strona plemion.

3. Czy z bota można korzystać na wielu kontach/światach?
TAK. Należy pamiętać, aby dla każdego "konta gry plemiona" lub świata stworzyć oddzielny katalog wraz z oddzielnym plikiem .exe bota. Oddzielny folder wymagany jest w celu stworzenia innych ustawień(pliku settings.dat) dla każdego "konta gry plemiona" lub świata. Tutorial opisujący jak to zrobić LINK.

4. Na ilu komputerach mogę odpalić bota?
Mając jedno "konto bota", można korzystać z tego konta tylko na jednym komputerze. Ale na jednym komputerze można używać tego "konta bota" w wielu uruchomionych aplikacjach bota. Dla każdej kopii .exe aplikacji, należy stworzyć oddzielny folder aby aplikacje miały różne ustawienia(inny świat lub logowanie na inne "konto gry plemiona"). W każdej aplikacji logujemy się jednym i tym samym "kontem bota" aby uaktywnić przycisk Start.

5. Czy podanie loginu i hasła jest wymagane aby bot działał?
Do działania bota te dane nie są wymagane. Jednak, nikt z nas nie chciałby aby 5 min przed wysłaniem pomocy np(4:35 rano) wygasła nam sesja, w wyniku czego wojsko nie zostanie wysłane. Jeśli dane te nie są podane, bot chcąc wysłać wojsko, nie będzie wstanie się zalogować ponownie i przerwie działanie.

6. Co w przypadku gdy po zalogowaniu pojawi się kod CAPTCHA?
Bot zaloguje się używając naszego loginu i hasła, jednocześnie rozpoznając i wpisując kod z obrazka. Logowanie i rozpoznanie kodu z obrazka nastąpi w chwili gdy zadanie(rekrutacja/wysyłanie wojska/budowanie/pobieranie statystyk etc.) zostanie uruchomione(uruchomione w sensie zmieni się status tego zadania na "Aktywne" w zakładce "Kolejka zadań").

7. Jaka jest zasada logowania się bota?
Bot mając zbliżające się zadanie do wykonania w określonym czasie(np. 23:20 wyślij wojska), o 23:18 zaczyna przygotowania do wykonania tego zadania. Najpierw sprawdza czy jesteśmy zalogowani lub czy wygasła sesja. Jeśli wygasła, to bot loguje się naszymi danymi na serwer(jak jest kod z obrazka to go rozpoznaje i wpisuje) i klika w niewidocznej przeglądarce całą ścieżkę aby wykonać zadanie (w tym przypadku: najpierw miasto, potem plac, potem wpisuje ilości wojska, klika napad, klika OK aby potwierdzić napad). Zadanie zostało wykonane, bot jest bezczynny i czeka na kolejne zbliżające się zadanie.

8. Czy program zapisuje/wysyła moje dane logowania(login,hasło do gry plemiona)?
Te dane są zapamiętywane tylko i wyłącznie w pliku "settings.dat" który jest tworzony przy pierwszym uruchomieniu programu. Bot nie wysyła ich nigdzie na serwer zewnętrzny abym mógł następnie przywłaszczyć/ukraść/sprzedać wasze konto. Można spać bezpiecznie i bezbiecznie botować.

9. Czy program ma wirusa/trojana etc?
NIE. Program jest całkowicie czysty. Dla pewności zalecam po pobraniu, przeskanowanie w serwisach skanujących w celu upewnienia się że bot jest czysty i pochodzi bezpośrednio ze źródła czyli od producenta. Daje to nam pewność że nie był pobierany i wstawiany ponownie przez osoby trzecie które mogły tam dorzucić prezent w postaci wirusa/trojana.
11.Inne pytania? Prośby o nowe funkcje ? Dopieszczenie istniejących funkcji?
Prośby o nowe funkcje i wszelkie zmiany proszę zamieszczać w dziale Propozycje.
contact email: Image
hex4bot
Administrator
 
Posts: 742
Joined: 12 Dec 2011, 20:26

Return to Aktualności i Informacje

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron