[PROPOSED] - Opcja 'przejdź do następnej wioski' ala premium

Wasze propozycje nowych funkcjonalności lub dopracowania/zmian w już istniejących.

[PROPOSED] - Opcja 'przejdź do następnej wioski' ala premium

Postby Spidi » 29 Feb 2012, 13:26

Witam.
Czy dałbyś radę zrobić coś w formie np strzałek gdzieś obok penelu głównego, a po ich kliknięciu bot przechodziłby do następnej/poprzedniej wioski? Opcja taka jest w premium, właśnie mi się skończyło, nie mam zamiaru go kupować (bo mam bardziej funkcjonalnego bota), a tej opcji mi brakuje najbardziej. Przydałoby sie tez coś a'la stare dodatki do przeglądarki które bez premium powiększały mapę.
Pozdrawiam.
Spidi
 
Posts: 4
Joined: 28 Feb 2012, 5:15

Re: Opcja 'przejdź do następnej wioski' a'la premium.

Postby hex4bot » 15 Mar 2012, 12:03

Spidi wrote:Czy dałbyś radę zrobić coś w formie np strzałek gdzieś obok penelu głównego, a po ich kliknięciu bot przechodziłby do następnej/poprzedniej wioski?


jeśli wioska jest na liście miast to tak, należy jednak pamiętać że przechodzenie do kolejnej/poprzedniej wioski byłoby na podstawie aktualnego zaznaczenia wioski na liście. Po kliknięciu następna, zmiana byłaby w WWW a także na wszystkich listach które mają zaznaczoną aktualną wioskę. Działało by to również w kontekście grup miast - punktem odniesienia byłyby miasta które są aktualnie wyświetlone na liście.

Spidi wrote:Przydałoby sie tez coś a'la stare dodatki do przeglądarki które bez premium powiększały mapę.

możesz dać linka do takiego dodatku - może uda mi się coś zrobić, ogólnie mapę pewnie wprowadzę swoją dla całego świata na oddzielnej zakładce. Będzie można sobie wybrać zakres wyświetlania, częstotliwość skanowania - gdyż będziemy musieli pobierać informacje o świecie, Zrobię to na samym końcu.
contact email: Image
hex4bot
Administrator
 
Posts: 742
Joined: 12 Dec 2011, 20:26



Return to Propozycje

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests

cron