[PROPOSED] - Informacje o nadchodzącym ataku

Wasze propozycje nowych funkcjonalności lub dopracowania/zmian w już istniejących.

[PROPOSED] - Informacje o nadchodzącym ataku

Postby gaca » 29 Dec 2011, 20:37

Witam.

Przydałaby się funkcja w bocie zapisująca informacje o nadchodzącym ataku. W skrócie:

Ktoś wysyła na nas atak, bot oblicza jaka jednostka ( najwolniejsza ) i wtedy wiemy co idzie i zapisuje.
Nie wiem jak to będzie z napisaniem algorytmu do tego, bo bot nie może co sekunde odświeżać ( gdyż ban byłby po kilku dniach stosowania), ale np co 10 minut( oczywiście nieregularnie np losowo pomiędzy 5-10 minut) i wtedy musiałby obliczać jakoś czas z przybliżeniem dla danej jednostki, ale tu już autor będzie na pewno wiedział jak to zrobić.

Od razu można by dodać wysyłanie info w mail lub sms o nadchodzących atakach. Oczywiście z możliwością wyłączenia tego wysyłanie info bez wyłaczania zapisywania informacji o nadchodzącym ataku.

Mam nadzieje, że nie brzmi to jak maslo-maślane ;-)
pozdro
gaca
 
Posts: 2
Joined: 29 Dec 2011, 20:29

Re: Informacje o nadchodzącym ataku

Postby eLZet » 31 Dec 2011, 10:37

Bardzo dobry pomysł, ale ciekawe kto by płacił za te sms :D
"Wczesne dziewięćdziesiąte, początek Ero dorasta,
Pokocha deskorolkę, rap i klimat tego miasta,
Wtedy jego pasja dopiero się rodzi,
Umie użyć flamastra bez niego z domu nie wychodzi
eLZet
 
Posts: 10
Joined: 21 Dec 2011, 15:42

Re: Informacje o nadchodzącym ataku

Postby gaca » 02 Jan 2012, 13:26

Można do tego wykorzystać darmowe bramki sms. W sumie starczy informacja jaki atak idzie, czy zwiad, taran, czy szlachta, zapisana gdzies w aplikacji czy wyslane na mail.
gaca
 
Posts: 2
Joined: 29 Dec 2011, 20:29

Re: Informacje o nadchodzącym ataku

Postby eLZet » 03 Jan 2012, 20:54

No to jeżeli udało by się to zrobić to było by to fajne ;]
"Wczesne dziewięćdziesiąte, początek Ero dorasta,
Pokocha deskorolkę, rap i klimat tego miasta,
Wtedy jego pasja dopiero się rodzi,
Umie użyć flamastra bez niego z domu nie wychodzi
eLZet
 
Posts: 10
Joined: 21 Dec 2011, 15:42

Re: Informacje o nadchodzącym ataku

Postby poset » 04 Jan 2012, 23:44

I to jest bardzo dobry pomysł, własnie tego mi w bocie najbardziej brakuje, mam nadzieje ze będzie się dało takiego zrobić.
poset
 
Posts: 1
Joined: 04 Jan 2012, 23:38

Re: Informacje o nadchodzącym ataku

Postby hex4bot » 05 Jan 2012, 8:11

Da radę to zrobić sms, problem jest tylko z bramkami, nie zawsze działają + jeszcze mają wymagania aby się gdzieś rejestrować, akceptować że ten numer zostanie dodany na liste gdzie będą wysyłane reklamy, akceptować jakieś inne pierdoły, z sms bym się wstrzymał na chwilę obecną.

Email to żaden problem, tak więc napewno to zrobię, ale kiedy to jeszcze nie wiem.
contact email: Image
hex4bot
Administrator
 
Posts: 742
Joined: 12 Dec 2011, 20:26


Return to Propozycje

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests

cron