Zmiana aktywności ataków

Błędy pojawiające się podczas użytkowania aplikacji.

Zmiana aktywności ataków

Postby psycho » 30 Jun 2014, 8:00

Po wprowadzeniu do sekcji "Wysyłanie Ataków" pozycji składającej się z kilku ataków, po jakimś czasie ( 2 - 3 dni) niektóre wioski zmieniają samoczynnie status Aktywny na "Nie". Wioski, których status aktywności uległ zmianie nie przestały być barbarzyńskimi, ani nie były ustawione żadne opcje, które zmieniają status aktywności.

Ponieważ mam wprowadzonych kilkadziesiąt grup wiosek, codzienne przeglądanie czy nie zmienił się status aktywności w każdej z grup jest uciążliwy. Prosze o wskazanie możliwości rozwiązania problemu.
psycho
 
Posts: 2
Joined: 08 Jun 2014, 9:51

Re: Zmiana aktywności ataków

Postby hex4bot » 07 Jul 2014, 20:21

prawdopodobnie jest konkurencja o wojska w wiosce, jak próbujesz wysłać w tej samej chwili po 10lk w 2ch atakach, a w wiosce masz tylko 10lk, to tylko jeden atak zostanie wysłany, drugi dostanie błąd - z racji tego iż błędy są w formacie tekstowym, ja nie rozpoznaje ich(bo za duzo jest języków) tylko wyłączam wysyłanie dla danej wioski, rozwiązanie jest proste - zmiejszyć ilość ataków a zwiększyć ilość wiosek w ataku
contact email: Image
hex4bot
Administrator
 
Posts: 742
Joined: 12 Dec 2011, 20:26

Re: Zmiana aktywności ataków

Postby wirus100 » 07 Dec 2014, 5:23

Także spotkałem się z tym błędem lecz pamiętam że kiedyś go nie było, jeszcze zanim powstała zakładka z aktywną mapą.
wirus100
 
Posts: 1
Joined: 12 Dec 2013, 8:45

Re: Zmiana aktywności ataków

Postby hex4bot » 15 Dec 2014, 21:27

teraz ostatnio po zmianach w grze, jak wysyłam atak normalnie z przeglądarki(ręcznie) to czasem dostaję błąd "serwer nie może teraz przetworzyć tego żądania" - jakby się zapychał i miał do obsłużenia dużo zapytań, próbuję dalej, to samo, po ok 10 sekundach już mogę wysłać atak z mapy,

miałem już tak bardzo dużo razy ostatnimi czasy
contact email: Image
hex4bot
Administrator
 
Posts: 742
Joined: 12 Dec 2011, 20:26


Return to Błędy aplikacji

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests

cron